Wielki Szlem rugbistów Francji


Rugbiści Francji z kompletem zwycięstw triumfowali w Pucharze Sześciu Narodów. W ostatnim meczu, na Stade de France pod Paryżem, pokonali w obecności 80 tys. widzów Anglię 12:10.

Pierwsze wyniki wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii


BBC podało pierwsze wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Zgodnie z wynikami badań "exit poll" zwycięzcami okazali się konserwatyści, jednak nie uzyskali większości w Parlamencie.

Bułgaria: nie będzie cięcia wydatków budżetówki


Sofia: rząd Bułgarii zrezygnował z zamiaru zredukowania o 10 proc. wydatków wszystkich urzędów i organizacji finansowanych przez budżet państwa. Poinformował o tym premier Bojko Borysow, cytowany przez dziennik "Dnewnik".

Rosyjska ropa płynie normalnie


Według rzeczniczki białoruskiego państwowego koncernu Biełnieftiechim Mariny Kostiuczenko dostawy rosyjskiej ropy do białoruskich rafinerii oraz jej tranzyt przez terytorium Białorusi są kontynuowane w normalnym trybie - podaje agencja Interfax-Ukraina.

Posłuchaj muzyki Słońca


Astronomom z Uniwersytetu Sheffield udało się odtworzyć harmonie muzyczne, jakie tworzy pole magnetyczne Słońca. Efekt ich pracy brzmi co prawda dosyć archaicznie, ale przecież nasza gwiazda nie jest już młoda.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>