Kevin Spacey i Damon Albarn ulicznymi grajkami


Wokalista Blur i Gorillaz, Damon Albarn a także Kevin Spacey oraz raper Mos Def zagrają w adaptacji graficznej powieści "Buskers".

Jest odpowiedź na "Gomorrę"


Na ekrany kin we Włoszech wchodzi niebawem film, który przedstawiany jest przez jego twórcę, reżysera Enzo Acriego jako "anty-Gomorra", czyli odpowiedź na głośny obraz o neapolitańskiej mafii w reżyserii Mateo Garrone, nakręcony na podstawie demaskatorskiego bestsellera Roberto Saviano.

Płyta O.S.T.R.-a "Tylko dla dorosłych" już w sprzedaży


"Starałem się stworzyć album w konwencji, jakiej wcześniej nie było" - mówi o swoim nowym wydawnictwie O.S.T.R. Jego płyta "Tylko dla dorosłych" właśnie się ukazała.

Cassandra Wilson dziś w Warszawie


Już dziś o godz. 20 w warszawskim Hotelu Hilton zagra niekwestionowana gwiazda współczesnej wokalistyki jazzowej - Cassandra Wilson. Zainteresowanie publiczności tym koncertem było ogromne - wszystkie bilety wyprzedano na długo przed wydarzeniem.

Kora o pedofilii w Kościele


W internecie pojawił się teledysk do budzącej emocje piosenki Kory Jackowskiej "Zabawa w chowanego". Utwór opowiada o pedofilii w Kościele katolickim, której ofiarą była również wokalistka.

znalezionych: 14598, strona 1 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>