Blue Cafe do studia


Grupa dowodzona przez Pawła Ruraka-Sokala i Dominikę Gawędę szykuje nowy album studyjny.

Tegorocznym laureatem Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego została grupa Pustki. Jak informuje "Variety", Winona Ryder prowadzi rozmowy w sprawie występu w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego, thrillerze zatytułowanym "Black Swan". Do obsady produkcji należą już m.in. Natalie Portman oraz Mila Kunis. W związku z pożarem w klubie Jadłodajnia Filozoficzna, koncert zespołu Everything Is Made In China został przeniesiony do klubu Hydrozagadka. Termin koncertu oraz ceny biletów pozostały bez zmian.Stosunek do Russella Crowe'a w świecie filmu jest dwojaki - ma status gwiazdy, uznaje się go za najseksowniejszego mężczyznę, nagradza Oscarem, z drugiej strony to aktor, który nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a? XV edycja popularnego, letniego festiwalu Brutal Assault w Czechach nabiera kształtów. Do porwania z Argentyny przez izraelski wywiad głównego sprawcy holokaustu, Adolfa Eichmanna, przyczyniła się dziewczyna, która odkryła, że ojciec jej chłopaka to ścigany hitlerowski zbrodniarz. Jej ojciec, emigrant z III Rzeszy, powiadomił o tym prokuratora z Niemiec, który potajemnie dał znać Izraelowi.

Nowa płyta Toma Petty i formacji The Heartbreakers będzie nosić tytuł "Mojo".

W niedzielę, 24 stycznia użytkownicy Onet.pl będą mogli porozmawiać na czacie z Filipem Bobkiem, któremu popularność przyniosła rola Marka Dobrzańskiego z serialu "BrzydUla". Początek rozmowy o godz. 9. Ukazał się pierwszy w karierze zespołu Oszibarack dysk DVD. Wydawnictwo zawiera zapis koncertu, bogatego w różnorodną scenografię i multimedialne projekty.

-Dziewczyny, czy chcecie dodać coś więcej? Żeby nie zepsuć tej atmosfery? Takie podsumowanie występu 16-letniej Wiktorii z ust samego Kuby Wojewódzkiego zwiastować mogło tylko jedno: bezproblemowy awans do kolejnej rundy programu. Tak się też stało, dodatkowo po raz pierwszy chyba jury odstąpiło od procedury głosowania, uznając, że nie jest ono do niczego potrzebne. WCK? Pod tym tajemniczym akronimem kryje się nazwa punkowej grupy, w której występują bohaterowie filmu "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha. Angelina Jolie wystąpi w najnowszym projekcie Darrena Aronofskiego ("Requiem dla snu", "Pi"). Hollywoodzka gwiazda zagra tytułową rolę w ekranizacji powieści Rona Rasha "Serena: A Novel".Brytyjski gwiazdor pop - Robbie Williams - przyznał, że uzależnił się od leków, które miały mu pomóc w walce z depresją, ponieważ, gdy je odstawia, ma myśli samobójcze. Teledysk do piosenki "I Hate People" z udziałem Iggy'ego Popa i Thurstona Moore'a promuje solowy krążek byłej wokalistki formacji Be Your Own Pet, Jeminy Pearl. Mr Death "Detached From Life", Agonia

Platyna dla Ostrego!


Nowy album O.S.T.R., zatytułowany "Tylko dla dorosłych", ma już status Platyny, co oznacza, że sprzedano ponad 30 tysięcy egzemplarzy tej płyty.

Art of Existence - wspieramy sztukę


Obrazy, grafika, zdjęcia, kolaże czy drzeworyty – wszystkie chwyty dozwolone. Młodzi i zdolni artyści wreszcie dostali szansę i pole do działania. Ginza Media Group - wydawca magazynu EXISTENCEmag odważnie i z pomysłem udostępnia swoje okładki i strony redakcyjne utalentowanym twórcom.

Wolą Eastwooda, a nie Clooneya


Widzowie ze Stanów Zjednoczonych woleliby wystąpić w westernie obok Clinta Eastwooda, niż w romantycznej komedii z Georgem Clooneyem - wynika z internetowej ankiety przeprowadzonej przez "Vanity Fair".

Abbie Cornish zagra w filmie Madonny?


Australijska aktorka Abbie Cornish jest obiektem żywego zainteresowania Madonny, która pragnie obsadzić ją w jednej z głównych ról w reżyserowanym przez wokalistkę filmie o abdykacji Edwarda VIII.

Najnowszy teledysk The Roots - zobacz


W sieci ukazał się teledysk The Roots zrealizowany do utworu "Dear God 2.0".