Pierwszy smartfon HTC z Windows Mobile 6.5


HTC rozszerza swoją ofertę telefonów o model Touch2, który jako jeden z pierwszych modeli będzie sprzedawany z nowym systemem Microsoftu i nowymi usługami, jak MyPhone i MarketPlace.

Koniec plotek i domysłów – Treyarch zaprezentowało oficjalny zwiastun gry Call of Duty: Black Ops a także podało datę premiery gry. Microsoft przyznał się do faktu, że w jednym z narzędzi od tej firmy znalazł się fragment kodu, do którego koncern nie posiadał praw. Samsung prezentuje nowy, pojemnościowy wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 22 cale, który ma pracować jako boczny, pomocny ekran dla laptopa.Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5. Obudowa systemu chłodzenia, szczegółowa jak mało która. Serwis VR-Zone opublikował zdjęcia nowego modelu karty graficznej firmy Galaxy, wyposażonej w procesor grafiki NVIDIA GeForce GTX 470, obsługujący interfejs programowania DirectX 11. Nowy produkt to karta całkowicie niereferencyjna - zmieniono nie tylko system chłodzenia, ale także samą kartę. Witryna hiszpańskiego przewodnictwa Unii Europejskiej została zaatakowana przez niezidentyfikowanego hakera. Włamywacz podmienił stronę główną serwisu, przez co gości witał głupkowaty uśmiech Jasia Fasoli.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: przepisy prawne; zagadnienia bhp; rodzaje paliw gazowych i ich klasyfikację; zapobieganie wybuchowi gazu; spalanie gazu, produkty ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Naukowcy z Penn State twierdzą, że grafen może wkrótce zastąpić krzem, jako materiał do budowy układów scalonych. Pozwoli on na uzyskanie znacznie wyższego taktowania procesorów. Po krótkim dochodzeniu, Microosft przyznaje, że jego najnowszy system operacyjny Windows 7 jest dziurawy. Jak wcześniej przypuszczano, luka dotyczy protokołu SMB.

1. Informacje podstawowe o fakturach VAT. 2. Kiedy wystawia się fakturę VAT? 3. Zawartość faktury VAT. 4. Terminy wystawiania faktur VAT. 5. Faktura VAT MP. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Kenneth Elan nie planował przedłużenia subskrypcji na posiadanego przez siebie antywirusa Norton. Symantec jednak zrobił to za niego, „automatycznie”. Sprawa trafiła do sądu. Podstawowe zalety dysków SSD to wydajność i energooszczędność. A co jeśli te parametry jeszcze bardziej wyśrubować? Japońscy naukowcy znają już odpowiedź.Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie. Po wcześniejszym wycieku, Nokia zdecydowała się oficjalnie zapowiedzieć swój najnowszy smartfon N8. W większości wcześniej podawana specyfikacja techniczna się potwierdziła. Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Kurs języka szwedzkiego na poziomie A2 (Katowice)


# kurs prowadzony przez filologa z doświadczeniem w nauczaniu i przygotowaniem pedagogicznym; # w ramach prowadzonych zajęć lektorzy wykorzystują różne sposoby ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Niespodziewany boom na rynku serwerów


Rynek serwerów, zarówno samych komputerów jak i oprogramowania do nich, przeżywa nie notowany od 10 lat boom. Przyczynami są: podnoszenie się firm z kryzysu ekonomicznego, lawinowy wzrost ilości danych do obróbki i szybkie zmiany technologiczne - informuje czwartkowy "Financial Times"

Kurs wychowawców kolonii (Opole)


Program(ramowy) kursu dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Organizacja zajęć w placówce ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

Acronis Backup & Recovery 10 w polskiej wersji językowej


Acronis wprowadza do sprzedaży produkty Acronis Backup & Recovery 10 w polskiej wersji językowej. Jest to nowa generacja oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.