Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.

Twitter nasycił już amerykański rynek internetowy, ale ciągle ma wiele do zrobienia jeśli chodzi o resztę świata. Ale, jak wynika z najnowszych statystyk, idzie mu to całkiem nieźle. Firma Eolas Technologies oskarżyła 22 firmy o naruszenie patentów związanych z obsługą aplikacji internetowych. Oskarżeni są m.in. Google, Apple Ebay i Adobe. Projektor wyposażono w nowy system optyczny Panasonic, który umożliwia pracę z rozdzielczością 1080p. Obrazy cechują się jasnością 1 600 lumenów i współczynnikiem kontrastu 80 000:1.Grupa największych firm IT, w tym Google i Microsoft, zapowiadają utworzenie nowej koalicji, która ma poprowadzić do aktualizacji prawa o prywatności w dobie Internetu. Kolejny, tym razem nieco zabawny i drobny problem z iPhone’em 4. Jak się okazuje, wybrane „kolekcjonerskie” egzemplarze posiadają zamienione miejscami przyciski do regulacji głośności. Mistrzowie Internetu 2010 w nagrodę już we wrześniu pojadą do Szwajcarii i zwiedzą m.in. siedzibę Google’a i CERN. Olimpiadę w nowej formule – angażującej młodzież z niepełnosprawnością i seniorów – zorganizowała Telefonia DIALOG.

Microsoft dziś oficjalnie wyda uaktualniony i wyjątkowo popularny pakiet Office, chcąc utrzymać swoją mocną pozycję na lukratywnym rynku biznesowym. Czy pokona Google’a?

Wykryto błąd w starszej wersji pakietu Office, który powoduje, że użytkownicy tracą dostęp do zabezpieczonych dokumentów. Kai-fu Lee, były dyrektor chińskiego oddziału Google’a, dzieli się informacjami na temat Apple Tablet na swoim blogu.

Samsung przedstawia pamięci moviNAND, przeznaczone dla smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Najnowsze układy oferują 64 GB pojemności. Google chce przyśpieszyć działanie Internetu. Firma stworzyła nakładkę na protokół http, dzięki której witryny są pobierane szybciej nawet o 55 procent. 1. Funkcje Zastosowanie funkcji daty i czasu Zastosowanie funkcji matematycznych Zastosowanie funkcji statystycznych Zastosowanie funkcji operujących na tekście Zastosowanie funkcji finansowych Zastosowanie funkcji wyszukujących Zastosowanie funkcji logicznych Zagnieżdżanie funkcji 2. Praca ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieDzień pierwszy 1) Różnice w sprzedaży b2b i b2c. 2) Ewolucja handlowca (warsztaty). 3) PASCO system zarządzania procesem sprzedaży. 4) Spotkanie ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Google szykuje się do premiery serwisu z muzyką do pobrania, który byłby powiązany z wyszukiwarką. Premiera pod koniec roku, premiera płatnej wersji w przyszłym. Tak przynajmniej twierdzą „dobrze poinformowane źródła”. God of War Collection i God of War Trilogy, czyli dwie różne kompilacje znakomitej slasherowej sagi na PlayStaton 3, pojawią się w Europie pod koniec kwietnia.

Monitor Acer S243HL z podświetleniem WLED


Monitor LCD S243HL posiada dynamiczny współczynnik kontrastu równy 8 000 000:1. Za urządzenie zapłacimy niecały 1 000 zł.

Cyfrówka Canona z funkcją Super Slow Motion


Canon rozszerza swoją ofertę o kompaktowy aparat cyfrowy PowerShot SD4000 IS Digital ELPH z funkcją nagrywania filmów w trybie Super Slow Motion.

Core i7 dla podstawki LGA 1156 i z odblokowanym mnożnikiem


Firma Intel najwyraźniej zrozumiała, że dołączenie do oferty procesorów z odblokowanymi mnożnikami ma sens, bo już przygotowuje wprowadzenie na rynek kolejnego modelu tego typu.

Doskonalenie umiejętności kierowania zespołem (Szczecin)


1.Podstawy psychologii zarządzania 2.Teoria zarządzania główne zasady zarządzania 3.Komunikacja jako narzędzie skutecznego kierowanSłuchacze poznają zasady argumentacji i wywierania wpływu w warunkach ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Radeon HD 5670, czyli DirectX 11 za 300 złotych


Firma AMD przedstawia kartę graficzną Radeon HD 5670, wyposażoną w 400 procesorów strumieniowych, 512 MB lub 1 GB pamięci GDDR5 oraz obsługę bibliotek DirectX 11.